Copyright 2012 Lokum FM Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım LOKUM FM
          Lokum FM, tüm Türkiye'de bilinen bir radyo markasıdır. 10 ocak 2011'den itibaren Adana'dan 95.7 frekansından yayına başlamıştır. Çok kısa bir sürede Adana'nın en çok dinlenen radyosu olmuştur. Ipsos KMG radyo ölçüm sistemi raporlarında sürekli olarak en çok dinlenen radyo olmuştur.

         Lokum FM'in yayın akışı Müzik yayınları, haber ve spordan oluşmaktadır. Müzik tarzı karmadır, haberlerde yerel haberler verilmektedir, sporda ise naklen maç yayınları yer almaktadır. Şu anda Adana'da Canlı Yayın aracına sahip tek radyo istasyonudur. Adana'da dışarıdan stüdyoya yüksek ses kalitesiyle ilk canlı yayını Lokum FM gerçekleştirmiştir. Bir çok önemli gelişmeyi canlı yayın aracıyla anında dinleyicilerine duyurmuştur, 2010-2011 sezonundan itibaren deplasmandan ve Adana'dan yayınladığı maçlar anlatımı ve ses kalitesiyle büyük beğeni toplamıştır.
            
         Lokum FM, Van'dan İstanbul'a, Fethiye'den Mardin'e, Trabzon'dan Çanakkale'ye kadar 50'nin üzerinde şehirden yaptığı canlı yayınlarla Adana'da bir ilki gerçekleştirmiştir. Lokum FM, genç yönetimi ve çalışanlarıyla 2015'te de yepyeni projelerle, kaliteden ödün vermeden yine zirveyi elden bırakmayacak.